Impact Investor Day

Velkommen til seminar om bærekraftige investeringer 14. mai! Gjensidigeforeningen og Stiftelsesforeningen holder i deler av arrangementet, og morgen-delen av programmet er spesielt aktuelt for stiftelser. Denne delen er gratis for våre medlemmer!

Katapult står for seminaret, og har engasjert både lokale og globale ledere til å snakke om temaet. Blant annet kommer Ford Foundation, BMW Foundation, Laerdal Foundation og Esmee Fairbairn Foundation for å snakke om sine erfaringer med bærekraftige sosiale investeringer. 

Impact Day er en fantastisk mulighet for å lære mer om bærekraftige investeringer og hvordan din stiftelse kan bidra.

8:30 til 11:50
- Sosiale investeringer: hva er det?
- Stiftelsers erfaringer med sosiale investeringer
- Diskusjonsforum om sosiale investeringer

For mer informasjon om foredragsholdere, se https://www.katapult.tech/speakers


Skjermbilde 2019-05-03 kl. 11.52.17.png
Skjermbilde 2019-05-03 kl. 11.52.24.png